Прийом документів до 1 класу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 12 квітня по 31 травня 2021 року розпочинається прийом документів для зарахування дітей до 1 класу 2021/2022 навчального року.

Графік роботи комісії по прийому документів:

Пн-пт 9:00-10:00

Документи:

  1. Паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);
  2. Копію та оригінал свідоцтва про народження дитини, або документ, що посвідчує її особу;
  3. Оригінал медичної довідки за формою №086-1/о та форму № 063/о «Карта профілактичних щеплень»;
  4. Документ, який підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників (оригінал та копія)

Заяву про зарахування пишемо під час зустрічі, проте можна завантажити ТУТ та принести заповнену за ЗРАЗКОМ

Документи  приймаються при наявності повного їх комплекту

Потужність закладу:

КласКількість учнівПрограма навчання
1-А30(Росток)
1-Б30(Інтелект)
1-В30(НУШ)
1-Г30(НУШ)

Прийом документів для зарахування дітей до 1-их класів 2021/2022 навчального року

З 12 квітня по 31 травня 2021 року розпочинається прийом документів для зарахування дітей до 1-их класів 2021/2022 навчального року.

Першочергово до 1-их класів зараховуються діти, які мають право першочергового зарахування до школи:

дитина проживає на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним із необхідних документами;

рідні брати та сестри дітей, які вже навчаються у цьому закладі освіти;

діти співробітників цього закладу освіти;

Щоб дитину зарахували до 1-го класу, один із батьків до 31 травня 2021 року має особисто (без присутності дитини) подати керівнику закладу освіти заяву про зарахування.

Разом із собою потрібно мати такі документи:

паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);

копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;

оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о та форму № 063/о «Карта профілактичних щеплень»;

документ, який підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників (п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF#Text).

Цей документ подається, якщо дитина претендує на зарахування в заклад освіти, що обслуговує її територію проживання.

Якщо дитина претендує на вільні місця, такий документ не подається.

Оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини подається за наявності та за бажанням одного з батьків.

Цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас.

Документи для підтвердження місця проживання дитини

(майбутнього першокласника)

Документи, які підтверджують місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників, визначаються пунктом 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF#Text).

Щоб підтвердити інформацію про місце проживання дитини, батьками, які подають заяву, або особами, що їх замінюють, надається один із таких документів (на вибір батьків):

паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків чи законних представників (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/207-2016-%D0%BF#n177);

довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);

рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;

документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5464-10#Text);

довідка про проходження служби у військовій частині;

інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

Усі ці документи мають відповідати певним формам, з якими можна ознайомитися у тому ж таки пункті 8 Постанови № 684 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF#Text)

Зарахування на вільні місця

До 31 травня 2021 року батьки можуть подати заяви до інших закладів освіти, не на території обслуговування, щоб претендувати на зарахування на вільні місця до 1-их класів.

Якщо у школі залишаються вільні місця, за результатами жеребкування, після 01 червня до 15 червня зараховуються визначені діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу освіти. Упродовж з 01 по 15 червня заяви про зарахування не приймаються.

Жеребкування відбувається з 05 по 10 червня.