День українського козацтва

В Україні 14 жовтня три свята в один день: День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України. Але як відзначити їх у школі, у 1-му класі? Дуже просто! Розповісти про те, хто такі козаки, де і як вони жили, які випробування проходили, щоб потрапити у військо, як вони відпочивали, і провести веселі конкурси, назвавши їх “Козацькі розваги”. Спочатку маленькі козаки садили і збирали картоплю. Потім перевозили “побратимів” через ріку на острів. Розбирали сочевицю, квасолю і насіння на окремі тарілки, попередньо домовившись хто і що робить.Носили ложками воду для козацького куліша; переносили “неслухняну кульку”, затиснувши її між лобами та вправлялися у керуванні танком. І хоча козаки на Січі жили без жінок – без наших дівчаток не обійшовся жоден конкурс. Усі впоралися із завданнями гідно.У майбутнє йдемо вневнено: підростають гарні захисники нашої країни. Усім бажаємо мирного неба над головою і рідної землі під ногами!

«Щаслива лапа»

Цьогоріч 5-6 жовтня учні нашої школи долучились до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин за ініціативи БФ «Щаслива лапа»! Захоплюючі розповіді про своїх домашніх улюбленців, емоційний  перегляд мультиплікаційного фільму  «Забери мене додому», імітаційні ігри «Дім чи притулок», «Обери господаря», екологічна вікторина, виставка малюнків, цікавинки із життя тварин – ось як цікаво та змістовно провели час наші школярі!

Подорож Сонячною системою

8 жовтня 4-А клас відвідав “Планетарій”. Учні здійснили захоплюючу подорож Сонячною системою та на власні очі побачити краєвиди планет. Неймовірна графіка дала змогу поринути немов у реальний космічний простір. А невеличка екскурсія перед переглядом тільки розбудила бажання дізнаватись більше про наш Всесвіт юних поціновувачів Космосу.

Додому усі приїхали в захваті.

PDF Embedder requires a url attribute